زاویۀ زیست

.زاویه زیست واژه ایست در مقابل زاویه دید، فرقش این است که آدم این زاویه را زیست می کند

زاویۀ زیست

.زاویه زیست واژه ایست در مقابل زاویه دید، فرقش این است که آدم این زاویه را زیست می کند

۳ مطلب در مهر ۱۳۹۶ ثبت شده است

لعنتی

۲۳
مهر
1.ممنون از همه دوستانی که بعد از آخرین پست، جویای احوالم شدن. از این همه لطف و زیبایی بودنتون خوشحالم کردین. 
2. نمی فهمم چرا اتفاقات خوب هیچ وقت قرار نیست بیفتن انگار. روی حرفم با توئه که اصلا نمی دونم میخونی اینجا رو یا نه، آره، دقیقا با خودت. یه مدته خبری ازت ندارم، اونوقت بی خبر هم پا شدی اومدی تهران بعدش که رفتی تازه اینجا کامنت می نویسی که بدتر اعصاب منو خورد کنی. آخه به توام میگن دوست. می دونستی دیدارت می تونست چقدر خوب باشه تو این روزا؟ اصلا بهش فکر کردی؟ لعنتی.
3.لطف شما اونقدری زیاد بود که حتی یکی از دوستان پیشنهاد کمک مالی داد. باید همینجا ازش تشکر کنم و بگم خداروشکر اونقدارا هم اوضاع مالیم بی ریخت نیست. اما دوست عزیز وقتی شما هیچ آدرس و نشونی از خودت نذاشتی من چجوری بهت جواب بدم؟؟
  • پـــــر ی

سقوط

۲۲
مهر

دانشجو که بودم فکر می کردم سال های پیش رویم، پر است از اتفاقات خوب و تحصیلات عالیه و درآمد مناسب و خلاصه هر چه که برای یک زندگی معمولی می خواستم. اما حالا اینگونه نیست. نه اتفاق خوبی هست، نه تحصیلات عالی، نه درآمد مناسب و نه هیچ چیزی که ارزش داشته باشد حتی برایش برنامه ریزی کنم. یک خروار روزهای تکراری و به درد نخور، با یک عالمه استرس، با درد معده ای که هر روز از دیروز بیشتر است، یک خروار قرض که باید زودتر از شرش خلاص شوم، دوستانی که هر روز به مزخرف بودنشان بیشتر پی می برم،  همین امروزی که باید دوباره شروعش کنم. از یک زمانی به این نتیجه رسیدم که دیگر فکر کردن به دنیای آرمانی بس است، سقوط کردم وسط همین دنیای زشت این روزها. اما فکر می کنم هنوز چیزی زیبا هست، برخلاف آدم ها، کتابها موجودات زنده اما جذابی هستند. 

+اینکه کامنت نمیگذارم دلیل بر این نیست که نمی خوانمتان.

  • پـــــر ی

هیات

۰۴
مهر
خب من آدم هیات برویی نبوده و نیستم. تو عمرم شاید سه بار بیشتر هیات نرفته باشم. یعنی کلا مذهبی نیستم. به هرحال، امسال هیات خودش اومده خونه من. یه کوچه 6 متری رو تصور کنین که دقیقا روبروی آپارتمان شما هیات باشه. از ساعت 7 شروع میشه و ممتد تا 12 شب ادامه داره و این همون زمانیه که من باید هم کارهای پژوهشیم رو انجام بدم، هم مقاله بنویسم، هم درس بخونم، هم آشپزی کنم و قاعدتا استراحت کنم. باور ندارید بشنوید صدایی رو که من باید حداقل ده روز گوش کنم. 


  • پـــــر ی